TEST PASKA NARAMIENNEGO FIRMY REPORTER

Jakiś czas temu otrzymałem do testu pasek naramienny DUAL firmy reporter.  Pasek ten co warto zaznaczyć w swej budowie przystosowany jest do jednoczesnego noszenia dwóch body! Specjalnie nie będę rozpisywał się co do budowy i złożoności samego paska bo to widać na zdjęciach lub można wyczytać z opisu producenta a skupię się na własnych, subiektywnych odczuciach z używania testowanego paska.

Pierwsze wrażenie po wyciągnięciu z woreczka jest świetne, pasek wykonany bardzo przyzwoicie a jednocześnie jego pewnego rodzaju masywność daje sporą dozę pewności, iż nie jest to jednorazowa przygoda z paskiem kończąca się upadkiem aparatu.

Istotnym jak się okazało w praktyce rozwiązaniem jest element łączący aparat z paskiem, solidne i na pozór toporne rozwiązanie w praktyce daje świetne efekty.

Znaki firmowe, bo takowe występują na pasku są subtelne i niespecjalnie rzucające się w oczy i moim zdaniem jak najbardziej do zaakceptowania.

Moim zdaniem zupełnie niepotrzebny jest element odblaskowy, jakoś nie znajduję sensownego wytłumaczenia dla takowego bytu – plus jest  taki, że można w prosty sposób się tego pozbyć .

Użyteczność – tu należy się wielki plus i w zasadzie cały test powinien się skończyć bo pasek w 100% spełnia swoją rolę !!! Niesamowita wygoda i dostępność zarówno do jednego jak i drugiego aparatu, brak wzajemnie przeszkadzających sobie pasków no i  te odczucia rewolwerowca – bezcenne…

Przyszedł czas na moim zdaniem faktycznie jedyny minus paska DUAL – mianowicie, powierzchnia i materiał naramiennika jest tak spora i mało przepuszczalna powietrze, że odczuwalna i dająca się w znaki jest już po bardzo krótkim czasie użytkowania, cóż wygoda kosztuje choć mam nadzieję, że element ten zostanie poprawiony w niedalekiej przyszłości.

Słowem zakończenia, pasek choć ma swoje małe wady jest zdecydowanie godny polecenia głównie za sprawą dogodności jaką daje jego użytkowanie choć przyznać muszę, że miałem spore obawy przed pierwszym użyciem jak się później okazało bezpodstawne.

Więcej informacji o pasku reporterskim można uzyskać na stronie producenta www.reporterstrap.com

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*

F a c e b o o k